Udělejte si vlastní barevný gel na vlasy. Budete potřebovat jen průhledný gel a trochu potravinářského barviva. Gel je vhodný pouze pro světlé vlasy (nejlépe blonďaté). Nemusíte zůstat u jedné barvy a můžete si vyrobit hned několik různých. Pro třpytivý efekt přidejte trošku glitrů. Při každém pohybu se budou vaše vlasy nádherně třpytit. Barevný gel dodá vašemu účesů pokaždé jiný vzhled a po umytí po barvě nebude ani stopy. Vybarvěte se na různé party, oslavy nebo akce a dolaďte svůj outfit originálním účesem.

Suroviny

  • 100g gelu na vlasy*
  • 1 lžička gelového potravinářského barviva (méně nebo více pro různou intenzitu) nebo rozdrcených očních stínů*použila jsem běžný průhledný gel na vlasy.

Příprava

Do průhledného gelu na vlasy přimíchejte rozdrcené oční stíny nebo gelové barvivo. Začněte menším množstvím. Otestujte na malém pramínku vlasů. Pro světlejší odstín přidejte gel pro tmavší zase barvivo. Můžete si vyrobit jednu barvu nebo hned několik. Pro třpytivý gel můžete navíc přidat i glitry (seženete např. v papírnictví).

Při použití třpytek je potřeba vlasy po použití gelu přelakovat,aby třpytky neopadávaly. Je na vás jestli vyrobíte množství jen na jedno použití nebo si uděláte větší množství do zásoby.

Použití: malé množství gelu naneste na vlasy. Nanášejte prsty nebo štětečkem. U rozpuštěných můžete nechat pramínek barvy nebo pro přirozenější efekt vlasy trochu rozčesat. U stažených vlasů zase vypadá hezky když vlasy gelem potřete a uhladíte.

Pro smytí barvy vlasy umyjte šamponem.

Poznámka:Funguje pouze na světlé vlasy. Nejlépe na bílé a blonďaté

Skladování: při pokojové teplotě v uzavřeném obalu

Trvanlivost: několik měsíců