Je tady březen a proto mám pro vás připravené nové hodnocení Superboxu. V únoru Superbox nechodil a tak jsem se na březnový těšila o to více. Prvního března jsem už od rána vyhlížela pošťáka a opravdu, ještě před obědem dorazil dlouho očekávaný balíček. Akorát bylo před výplatou, takže jsme doma měli vyjedenou lednici a většinu zásob. Balíček plný potravin nám tak přišel opravdu vhod. První samozřejmě padlo sladké:-). Škoda, že se nedělá ještě jeden box, ve kterém by byly jen sladkosti. To by bylo něco:-).

Složení boxu bylo opět skvělé. Těšila jsem se až všechno vyzkouším a ochutnám. Opět se mi trefili do noty:). Líbí se mi, že se složení boxu neopakuje. Pokaždé je v něm něco jiného. Někdy více sladkého, jindy zdravější obsah atd. Není to stále to samé dokola a proto je jeho obsah pokaždé překvapením. Obsah boxu tedy dopředu nevíte. V tom je právě to kouzlo Superboxu. Celý měsíc čekáte až vám přijde a přemýšlíte nad tím, co tam bude. Pár dní před tím než box přijde, se už nemůžete dočkat a v den, kdy vám od pošty přijde sms už pomalu stepujete u okna, jestli už nejede pošťák:-).

Více info o Superboxu najdete v odkazu na minulé články. Najdete je na konci stránky. Ve zkratce bychom si to ale zopakovat mohli:

 

Co je to Můj Superbox?

Můj Superbox je box plný potravin. Jedná se o novinky, které se teprve začnou prodávat v obchodě. Máte tak jedinečnou možnost ochutnat něco, co zatím neseženete. Superbox si můžete objednat jednorázově nebo si zaplatit předplatné na 3 měsíce či na dobu neurčitou. Při předplatném na dobu neurčitou se vám každý měsíc strhnout peníze z karty, dokud předplatné nezrušíte. Já mám předplatné na dobu neurčitou. Nemusím se tak o nic starat a box mi přijde každý měsíc. Superbox si lze objednat na www.mujsuperbox.cz. Box vám přijde každý měsíc. Obsah balíčku je překvapení! V tom spočívá kouzlo Superboxu. Dopředu tedy nevíte, co v něm bude. O to se ale na něj budete více těšit. Box vám přijde vždy na začátku měsíce poštou. Poštovné je zdarma, to beru jako hodně velké plus. Potraviny chodí zabalené v krásném papírovém boxu. Složení Superboxu je pokaždé jiné. Najdete v něm sladké, slané, zdravé, nezdravé, dochucovadla (například kečup), bonbony, nápoje…pokaždé něco jiného.

Potraviny pak můžete hodnotit na stránkách Superboxu. Za hodnocení získáte bodíky, které si pak můžete vyměnit za 50% slevu na Superbox anebo když jich našetříte více, proměnit za box zdarma:-). Snad jsem tady zmínila všechno.

Teď se ale pojďme podívat na obsah březnového boxu. Určitě už jste zvědaví, na to, co v něm bylo.

Začneme rozbalením boxu. Tady je video. Podrobněji se na jednotlivé potraviny podíváme níže:

https://www.youtube.com/watch?v=Z10tTjRY1V4&feature=youtu.be

 

Kompletní obsah Superboxu:

 

McLloyds: Pop chips z quinoi s kousky mrkve a mořskou solí

Chipsy z pufované quinoi. Mají nízký glykemický index, jsou bez laktózy a vhodné i pro vegany.

 

Mé hodnocení: Klasické chipsy smažené v oleji moc ráda nemám. Proto jsem moc ráda, že jsou tyto chipsy nesmažené. Namísto toho jsou z pufované quinoi. Chuť je příjemná, nepřesolená a místy je cítit mrkvička, která jim dodá nasládlou chuť. Chipsy z quinoi jsem měla poprvé a moc mi chutnaly. Zmizely velice rychle:-). Podle mě budou skvělé i jako svačina: potřené žervé nebo jinou pomazánkou a ozdobené čerstvými rajčátky.

 

Biosaurus: Popped pro děti-Papriková srdíčka

Srdíčka z červené čočky s příchutí červené papriky.

Mé hodnocení:Vynikající srdíčka z červené čočky. Stejně jako první chipsy, byly i tyto vynikající. Zdravá náhrada za v oleji smažené chipsy. Červená čočky je zdrojem rostlinného proteinu, železa, vlákniny a vitaminu B. Sice jsou určené pro děti, ale já jsem si na nich taky moc ráda pochutnala:-)

 

Lipton: Zelený čaj s příchutí bílé broskve

Ledový čaj se sníženým obsahem cukru.

Mé hodnocení: Jsem ráda, že jsem mohla tento nápoj ochutnat. Neobsahuje tolik cukru a proto mi chutnal. Necítila jsem v něm umělá sladidla. Často jsem u nápojů se snížením obsahem cukru cítila po napití takovou pachuť, ale tady ne. Čaj jsme doma vypili během chvilky. Vychlazený byl vynikající.

 

4Slim: Čekankový sirup

Přírodní slazení. Sirup je vhodný pro teplou i studenou kuchyni. Má vysoký obsah vlákniny a obsahuje méně cukru než 5%.

Mé hodnocení: Čekankový sirup moc dobře znám. Používám ho už dlouho a jsem s ním maximálně spokojená. Dá se s ním osladit čaj, kafe anebo ho použít i při pečení. Skvělé, pokud se snažíte zhubnout nebo chcete omezit cukr. Chuť je vynikající, přirozené. Zatím nejlepší náhrada za cukr, kterou jsem ochutnala. 

 

Mautner Markhof: Jablečný ocet s květovým medem

Jablečný ocet, který je nakonec zjemněný květovým medem.

Mé hodnocení: U tohoto octa mě nejdříve překvapila jeho skleněná láhev. Je nádherná. Určitě ji ještě na něco použiji, až ocet spotřebujeme. Těším se, až ho ochutnám. Zřejmě ho použiji do nějakého dresingu, salátu…ještě uvidíme. Možná zkusím i vodu s jablečným octem. Pití vody s jablečným octem je velice zdravé. Tento ocet má jemnější chuť, tak je na to podle mě ideální.

 

Spak Master: Kečup Jalapeňo

Kečup s vysokým podílem rajčat a papričkami Jalapeňo. Bez přidaného škrobu a konzervantů.

Mé hodnocení: Tento kečup mi udělal velikou radost. Miluju pálivé. Na chuti kečupu je znát, že není šizený. Má rajčatovou chuť ve které navíc cítíte i Jalapeňo papričky. Je pálivý, ale tak akorát. Použila jsem ho do hotdogů a bylo to vynikající.

 

Adriana: Pasta tricolore

Těstoviny v barvě trikolóry.

Mé hodnocení: Tříbarevné semolinové těstoviny. Zelené jsou obarvené špenátem a červené rajčaty. Těstoviny jsou chutné a je vidět, že jsou velice kvalitní. Připravila jsem je s rajčatovou omáčkou a sýrem. Jsem moc ráda, že jsem je ochutnala a určitě se po nich podívám i v obchodě.

 

Dr. Oetker: Tapioca Pearls

Exotický dezert z perel tapioky. Bezlepkový dezert. Dá se připravit z kravského i rostlinného mléka. Pokud použijete mléko rostlinné, je vhodný i pro vegany.

Mé hodnocení: Puding z tapioka perel připravuji docela často. Moc mi chutná. Připravila jsem ho z kravského mléka, ale někdy bych chtěla vyzkoušet mléko kokosové. Klasický puding už mě omrzel, teď u nás spíše frčí chia nebo tapioka puding. Jsem ráda, že je takový výběr:-).

 

Tomatový Snax

Snack v raw kvalitě. Zdravá náhrada za pečivo. Je bezlepkový.  Složení: slunečnicová a lněná semínka, jablka, sušená rajčata, rozmarýn a směs koření.

Mé hodnocení: Raw kuchyni ochutnám vždy moc ráda. I tentokrát jsem si pochutnala. Výborný rajčatový snack. Překvapilo mě, že jsou ve složení i jablka. Půlku jsem snědla samotnou a druhý plátek jsem si ozdobila čerstvým sýrem a cherry rajčátky. Toto je pouze vzorek, jinak se prodává ve větším balení (50 gramů). To je tak akorát ke svačině:-).

 

Sfinx: Pro energy želé bonbony

                      

V Superboxu byly 2 balení: citrus a višeň s colou. Želé bonbony pro doplnění energie. Obsahují kofein.

Mé hodnocení: Želé bonbony si už moc nekupuji. Jsem ale moc ráda, že jsem si připomněla dětská léta. Vždycky jsem měla ráda želé. Chutnaly mi obě příchutě. Kdybych měla říct, která byla lepší, tak asi ta cola s višní. Líbí se mi, že mají uvnitř náplň. Jsou o to šťavnatější.

 

Antica Cantina: Tortila wraps 20cm

Tortily pro přípravu mexické kuchyně. Pro přípravu burrita, quesadil nebo wrapů.

Mé hodnocení: Tuto značku tortil neznám, ještě jsem je nikdy neměla.Od toho je tu ale Superbox, abych ochutnala něco nového:-). Chuť byla dobrá a kupodivu vydržely měkké i do druhého dne. Dělala jsem domácí burrito plněné rýží, fazolkami, chipotle salsou a kuřecím masem. Co k tomu říct, bylo to vynikající. Pokud se doma s tortilami nechte dělat, rozhodně doporučuji.

 

Dále byl v Superboxu dárek, pro všechny předplatitele.

Dárek mě moc mě potěšil. Jednalo se o 2 Kit kat tyčinky a Chipsy Walkers. Objednávám dva boxy, abych se mohla podělit i s rodinnou. Kit katy byly všechny s příchutí pomeranče.  Chipsy walkers byly jednou slané a podruhé krevetové. Dopadlo to tak, že já jsem snědla všechny Kitkaty a Jarda zase chipsy:-). Jak chipsy, tak Kit kat byly z Velké Británie. Bylo to moc příjemné překvapení, které nám udělalo veklou radost.

 

Kit kat

V obou boxech byly 2 pomerančové Kitkaty. Byly vynikající. Musím se přiznat, že všechny čtyři tyčinky nevydržely více než hodinu. Hned, jak jsem vše nafotila a natočila, pustila jsem se do nich. Škoda, že se u nás nedají sehnat. Chutnaly mi totiž mnohem více, než klasický Kit kat.

 

Chipsy Walkers

Jarda si na nich moc pochutnal. Já na tyhle chipsy moc nejsem, ale jeho moc potěšily.

Závěrem:

Tak to byl obsah březnového Superboxu. Co tomu říkáte? Já jsem nadšená, nemůžu si na nic ztěžovat:-). Už aby tu byl duben a přišel další. Kromě octa už máme všechno snědené. Jsem zvědavá, co nás čeká v dubnu.

Kompletní info o Superboxu najdete na www.mujsuperbox.cz. Rozhodně se vyplatí sledovat i Instagram a Facebook. Dozvíte se tam o soutěžích, kdy box přijde anebo jestli se připravuje nějaká limitka (box plný kosmetiky apod.).

Pro dnešek je to všechno. Tak zase v dubnu!:-)

Verča

 

Minulé Superboxy:

Můj Superbox: Co přišlo v lednu

Superbox: Co v něm bylo a kde si ho můžete objednat?