Toužíte po dlouhých řasách? Dlouhé řasy jsou častým přáním žen. Oči vypadají větší, nemusíte používat řasenku a zkrátka to vypadá dobře. V obchodě je nepřeberné množství sér, řasenek a všech možných posilovačů řas. Které ale funguje a co vlastně obsahují? To je otázka. Raději jsem se spolehla na ověřené přírodní suroviny. Společně tvoří silnou čtyřku. Je to ricinový olej, rozmarýn, levandule a vitamin E.  Sérum řasy vyživuje a také urychluje růst. Jsem s ním moc spokojená a věřím, že budete také. Dá se použít i na obočí pokud chcete, aby vám rychleji dorostlo.

Sérum už používám docela dlouho. Mám delší řasy, než jsem kdy mě. Zdravé a silné řasy jsou základ. Když jim dáte výživu, odvděčí se vám svoji délkou. Samozřejmě je tu ještě prodlužování řas. Na to mě ale neužije. Za celý život jsem ještě nebyla na kosmetice a u kadeřnice jsem naposledy byla před 15-ti lety. Ráda si vše udělám doma, kde je to levnější a taky vím o každé surovině, kterou si na pleť nebo vlasy dávám.  Lepit si řasy? Jednou v životě jsem si nechala nalepit nehty a byly totálně zničené. Nevím, jestli se lepením řas vaše řasy ničí. V domácím séru na prodloužení řas jsou pouze přírodní suroviny. Raději tedy vsadím na přírodu:-).

Sérum obsahuje ricinový olej, vitamin E a přírodní silice. Navíc i krásně voní. Když si koupíte vše na jeho výrobu, vyrobíte z toho desítky lahviček. Nebo můžete suroviny použít na výrobu dalších kosmetických produktů.

Recepty na které můžete tyto suroviny použít, najdete dole pod článkem. Také zde najdete tipy, kde vše na výrobu těchto kapek koupit.

 

Budete potřebovat:

  • 10g/2 lžičky ricinového oleje (odkaz)
  • 20 kapek rozmarýnové silice (odkaz)
  • 10 levandulové silice (odkaz)
  • 5 kapek vitaminu E (odkaz)

Obal: lahvička s kapátkem nebo pipetkou (odkaz). Nebo pokud neseženete libovolnou malou lahvičku nebo dózu.

 

Návod:

Připravte si čistou suchou lahvičku. Postupně do ní nalijte vše ze seznamu surovin: ricinový olej, rozmarýnovou a levandulovou silici a nakonec vitamin E. Zavíčkujte a chvilku třepejte. Vše se tak pěkně propojí. Je zbytečné špinit nádobí, když to všechno můžete smíchat rovnou v lahvičce.

V případě lahvičky s kapátkem jako mám já, je nutné sundat nejen víčko, ale také kapátko. Je zaražené do lahvičky a přes něj byste do něj sérum nedostali. Pomáhám si nožíkem anebo zmáčknutím lahvičky.

 

Použití:

Nejdříve se odličte. Nanášet sérum na nalíčené řasy by bylo zbytečné. Poté si kápněte jednu kapku na prst a jemně ho naneste na řasy. Zavřete oko a řas sérem potřete, lehce promasírujte. Nezapomeňte i na spodní řas. Poté ještě naneste na obočí. Kdo má kartáček na řasy, může s ním řas i obočí pročesat.

Ráno obličej umyjte (nutné to není) a naneste pleťový krém, makeup apod. jak jste zvyklí. Ráno nebude po séru ani památky. Ale vždy je samozřejmě lepší, si obličej po dlouhé noci zbavit nečistot.

Používejte pravidelně pro nejlepší účinky😊. Uvidíte, že se výsledky brzy dostaví. Řasy i obočí je stejně jako pokožku nutné hydratovat. Jen tak budete mít krásné a silné řas. Nejhorší je usínat s řasenkou, pak vám ani toto sérum nepomůže. Během spaní se budou lámat, zbytečně si tak budete ničit výsledek.

 

Skladování: při pokojové teplotě

Trvanlivost: 1 rok