Vyberte možnost Stránka

Archiv rubriky: Veganské nápoje (rostlinná mléka, horké i studené nápoje)

Zelený džus (okurka, hrozno řapíkatý celer a špenát)

Další zelený džus z ovoce a zeleniny. Má snížený obsah cukru (fruktózy) právě díky zelenině a je tak skvělý i při hubnutí. Pitím zelených džusů vyplavujete škodlivé látky z těla. Co to znamená? Budete se cítit lépe, zaženete únavu, nastartujete metabolismus a zlepšíte se vám trávení. Ať žije zelená síla!

Přečtěte si více

Raw pohankové mléko

Další rostlinné mléko nebo nemléko jak někdo říká. Tentokrát se jedná o mléko z loupané pohanky. Mléko je bezlepkové a samozřejmě i bez laktózy. V článku najdete odkaz na dalších 40 rostlinných mlék, určitě si nějaké vyberete 🙂 Rostlinná mléka jsou vhodná nejen pro alergiky, ale také pro každého kdo chce žít zdravě nebo nebýt omezený jen na mléko kravské či kozí.

Přečtěte si více

Džus okurka, hruška, zázvor, limetka a celer

Zelené smoothie, tedy superzelené. Když nepočítám kousek zázvoru je vyrobený ze samých zelených surovin. Je perfektní při detoxikaci (vyplavuje škodlivé látky z těla) a také na hubnutí. Kdo chce džus ještě „vytunit“ může přidat spirulinu nebo mladý ječmen v prášku. Jestli si myslíte, že chutná jako tráva tak se pletete, je totiž opravdu vynikající.

Přečtěte si více
načítání