Začátkem května jsem dostala nabídku na otestování dárkového boxu pro kočky od firmy Zoo Royal, která se na trhu objevila teprve před pár měsíci. Mám doma dvě věčně hladové kočičky a ty by mi nikdy neodpustily, kdybych odmítla a proto jsem nabídku přijala:-). Kromě boxu pro kočky jsem testovala i dárkový box pro pejsky. O tom se rozepíšu v dalším článku. Teď jsem si pro vás připravila recenzi boxu pro kočky.

Dárkové boxy u kterých nevíte, co v nich je, mám nejradši. Už odebírám Superbox, tam jsou v boxu zase potraviny. Překvapení miluju, takže jsem se na testování moc těšila, i když tam vlastně pro mě nic nebylo:-D.

Balíček přišel před měsícem. Krabice byla větší, než jsem předpokládala. Vločka byla akorát venku na procházce, tak mi s rozbalením alespoň pomohla Mavis.

Rozbalení a vše, co v boxu bylo najdete v tomto videu:

Pod videem pak najdete popis a hodnocení jednotlivých produktů.

Jak jste viděli na videu – Mavis i Vločka byly moc spokojené:-). 

 

Co jsem testovala?

Dárkový box pro kočky od firmy Zoo Royal. Je to box plný dobrot a hraček pro kočky.

 

Box obsahoval celkem 14 produktů:

 • 7x mokré krmivo
 • 2x granule
 • 2x hračka
 • 2x pamlsky
 • 1x příslušenství

 

Kde se dá box koupit?

Box si můžete koupit na www.zooroyal.cz. Najdete ho pod názvem Schatzkiste – na výběr je box pro kočky nebo box pro pejsky. Dívala jsem se, že mají v nabídce ještě další box s nápisem děkuji.

 

Kolik box stojí?

Box pro kočky je momentálně v akci a stojí úžasných 279Kč.

 

Co v boxu bylo:

2 ks míček na hraní se šantou kočičí:

V krabici byly dva míčky. Mám dvě kočky, proto je super, že tam byly dva, jinak by se o ten jeden akorát porvaly:-). Mavis mi pomáhala s rozbalováním a jak jste mohli vidět ve videu, jakmile našla míček, už ji nic jiného nezajímalo. S míčkem si hrála až do večera a pak spala jako miminko (teda kromě několika pauz na ochutnání dobrůtek z boxu). V míčku je schovaná šanta kočicí, která kočky dostává do velice dobré nálady. Nejsou po ní mimo, jen jsou šťastné, míšek pořád olizují a mazlí se s ním.

Razítko na pečení:

V boxu jsem našla i něco pro mě. Objevila jsem tam razítko na sušenky s nápisem Made with love. Občas holkám něco upeču. Asi ho budu používat jak pro nás, tak na kočičí pamlsky. Razítko mi tedy udělalo velkou radost. Nečekala jsem, že v boxu najdu něco i pro mě.

 

Kapsička Serengeti:

 • Kapsička s 5 druhů masa a brambor. Hlavní složkou je kuře, krocan a králík. Neobsahuje lepek, laktózu, obiloviny, cukr ani sóju.
 • S obsahem přírodních vitaminů – rakytník, brusinky, maliny
 • Váha 100 gramů

Hodnocení: Takhle kapsičky je velice kvalitní, stačí se podívat na složení. Mavis i Vločce moc chutnala. Vločce dokonce natolik, že ji navečer shodila ze skříně a dojedla.

 

Polštářky Sanabelle – kuře a špenát:

 • Křupavé polštářky s kuřetem a špenátem. Bez obilovin a cukru. Obsahují vitamin E a jsou bohaté na vlákninu.
 • Váha: 55 gramů

Hodnocení: Polštářky nejdřív jedla jen Mavis. Nakonec se do nich pustila i Vločka. Asi ji přesvědčilo, jak Mavis hltala a řekla si, že tu dobrotu zkusí také:-).

 

Kapsička Animonda – Carny adult 

 • Kapsička pro dospělé kočky s hovězím masem a perličkou. Obsahuje přírodní taurin.
 • Neobsahuje obiloviny, sóju ani přidaný cukr.
 • Váha 85 gramů

Hodnocení: Kapsičky milují obě a tak do nich zahučela jako nic. Stačí zaklepat kapsičkou a najednou je máte u nohou. Stačí se podívat na video, jak hltají:-D. U zvířat je hodnocení velice jasné – když jim něco nechutná, zkrátka to nesnědí. 

 

Vajíčko s kozlíkem lékařským

Hračka pro kočky s kozlíkem lékařským. Na kočky působí podobně jako šanta kočičí.

Hodnocení: První den si vajíčko zabrala Vločka. Vydržela si s ním hrát celý večer a pak znaveně usnula. Olizovala ho, chrochtala (ano, i kočky umí chrochtat blahem:-D), mazlila se s ním…byla z něj nadšená. Druhý den si ho hned po ránu zabrala Mavis. Vyčíhala si, že Vločka spí a šla si s ním pohrát. Obě se u toho střídají a někdy se o něj pěkně přetahují. Pokud chcete zabavit kočku na několik hodin, tak je to super věc:-D.

 

Mac´s salámek- kachna, kuře a krůta

S vysokým obsahem masa (99%) – 41% kuřecí maso, 31% krutí a 27% kachní

Neobsahuje sóju

Hodnocení: Stejně jako u kapsiček, byla ochutnávka velice rychlá. Sotva jsem uklidila půlku do lednice, už byly misky prázdné. Líbí se mi to balení. Připomíná mi to nějaké sýry nebo paštiky, které jsem jedla jako dítě. Na vůni i vzhledu je hned na první pohled poznat, že je to kvalitní produkt s vysokým obsahem masa. Většinou jsou paštiky i kapsičky samá sója a masa obsahují jen minimum. Tenhle salámek, nebo jak se tomu říká, obsahuje neuvěřitelných 99% masa! Takové jídlo si kočky zaslouží a ne nějaké náhražky. 

 

Kapsička Cat´s love- kuřecí

 • Kapsička s kuřecím masem v přírodním želé. S lněným olejem a kopřivami. Obsahuje 71% masa.
 • Ze 100% přírodních surovin, bez obilovin.
 • Váha: 85g

Hodnocení: Další kapsička – opět spokojenost. Bála jsem se, že jim něco nebude chutnat, ale nestalo se tak. Už na prvních pohled i přivonění je vidět, že je kapsička kvalitní. Voní nádherně. Není divu, že si holky tak mlaskaly:-D.

 

Suché krmivo Mera – Country taste, kuřecí

 • Suché krmivo s kuřecím masem. Na výrobu bylo použito 25% čerstvého masa. Neobsahuje obiloviny.
 • Obal se suchým zipem.
 • Váha: 400g

Hodnocení: Ze suchého krmiva jsem měla trochu obavy. Většinu krmiva jen ochutnají a další už si nedají. Už jsme jim zkoušeli kupovat různá krmiv a vždycky snědly jen pár granulek. Proto mě překvapilo, když tohle i to druhé krmivo, které bylo v boxu snědly celé. Teď už jen přemýšlíme, jestli jim budeme kupovat tohle krmivo anebo Cats love, které bylo také v tomto boxu. Překvapil mě vysoký obsah masa. Schválně se někdy zkuste podívat na obal granulí pro kočky a zjistěte kolik ho obsahují. 25% je u suchého kočičího krmiva hodně. 

 

Gim cat – Mint Tips

 • Pastilky s kočičí mátou (šantou) s vitaminem D
 • Váha: 40g

Hodnocení: Tyhle pastilky jediné ze všeho, co bylo v boxu Vločka nejedla. Asi to bude tím, že už je starší a nechtělo se jí kousat (nebo je na to jen moc líná:-). Vždycky jen dala pastilku do pusy a hned ji vyplivla. Zato Mavis se do nich hned pustila. Chvilku jí to trvalo, než pochopila, že musí pořádně kousat, ale pak už jedla jednu za druhou. 

 

Konzerva Mjamjam – hmyz a kuře

 • Konzerva s kuřecím masem a pěnou z hmyzu.
 • Neobsahuje obiloviny
 • Váha: 200 gramů

Hodnocení: U této konzervy mě překvapilo složení. Hmyz jsem ještě v kočičím jídle nevidět. Vím, že je výživný a plný bílkovin, takže proč ne?:-). Konzerva je tak akorát velká. Velké konzervy nekupujeme, protože je holky nestihnou sníst. Tahle velikost je ideální.

 

Konzerva Zoo Royal – hovězí, kuře a kachna

 • Konzerva s hovězím masem, kuřecím a kachními srdci
 • 68% masa a vnitřností
 • Bez obilovin. Obsahuje taurin
 • Váha : 200g

Hodnocení: Opět ideální velikost konzervy, za půl dne byla pryč. Dívala jsem se na obsah konzervy a je vidět, že je opravdu z masa. Vypadá i voní moc dobře.

 

Suché krmivo Cat´s love adult

 • Suché krmivo pro dospělé kočky.
 • S Omega 3 a 6 mastnými kyselinami.  Bez obilovin. Dobře stravitelná i pro kočky s citlivým žaludkem.
 • Vyrobeno v Rakousku.
 • Váha: 400 gramů

Hodnocení: První mě zaujal krásný obal. Granule jsou větší, oproti krmivu, které kupujeme. Ani jedné to ale nevadilo a hned se do krmiva pustily. Jak jsem psala výše  u krmiva značky Mera. Většinou se u jiného krmiva stalo to, že Vločka jen ochutnala pár granulí a pak už krmivo odmítla jíst. Mavis ji samozřejmě napodobila. Tohle krmivo snědly celé, až do poslední granule. Přemýšlím, které krmivo jim začneme kupovat (dá se koupit na stránkách Zoo Royal). Přijde mi, že po něm měli lesklejší srst a opravdu jim chutnalo.

 

Paštika Minkas – kachna a kuře

 • Paštika s kachnou a kuřetem zjemněná mrkví a světlicovým olejem.
 • Obsahuje 68% masa a opět žádné obiloviny.
 • Váha: 100g

Hodnocení: Krásný malovaný obal. Nechci se opakovat, ale opět spokojenost. Myslela jsem, že paštiku rozdělím na dvakrát. Nakonec ji snědly celou:-).

 

Celkové hodnocení boxu

 

Obsah boxu byl překvapením a proto jsem nevěděla, co mám očekávat. Taky jsem měla obavy, že by se nemuseli složením trefit do chuti těch našich mlsalek. Obavy ale byly zbytečné. Snědly všechno, až do posledního kousíčku.

Mají nové hračky, z těch mají taky velkou radost. Já ji mám také, protože když potřebuju něco dělat na počítači, jako právě teď, stačí vytáhnout míčky se šantou nebo vajíčko z kozlíkem a dát jim ho. Holky si hrají a já můžu pracovat:-). Mají totiž v oblibě spát na klávesnici a to se pak dost špatně pracuje.

Když jsem četla všechny složení, přimělo mě to přemýšlet nad změnou krmiva. Je kvalitnější než to, co kupujeme. Jen se ještě musím rozhodnout, jestli jim pořídit krmivo Cats love anebo Mera.

Nejvíce mě překvapila kvalita těchto produktů. Vše bylo kvalitní, s vysokým obsahem masa, bez sóji či obilovin. To jsem opravdu nečekala! Vezměte si, kolik stojí box – 279 korun a to je tam 14 produktů! Říkala jsem si, že ještě tento týden objednám boxy jako dárky k Vánocům pro rodinu a ještě pár pro nás, ať mají holky co mlsat. Taky chci vyzkoušet box Děkuji, který nedávno vyšel. Zajímalo by mě, co v něm je.

Vločka i Mavis měly z boxu velkou radost. Po pár dnech už sami škrábaly na krabici, abych jim něco dobrého dala. Pokaždé, když jsem přišla z práce domů, byla v boxu větší díra. Ke konci už z boxu zbyly jen papírové piliny:-D. Ještě předtím v něm ale několikrát přenocovali a udělali si z něj pelíšek. Příště to bude chtít rovnou dva boxy, protože byla vždycky ta druhá zklamaná a musela si počkat, až to druhou přestane bavit anebo až se vyspí:-D.

Vločka bude dneska přenocovat v krabici:-).

 

Box rozhodně doporučuji. Není to proto, že jsem ho dostala, ale proto, že mi krmivo přijde velice kvalitní. Tato firma je na trhu docela nová. Je to jen pár měsíců, co se na objevila na českém trhu. Nabízí kvalitní, nešizené, poctivé, chutné krmivo a tak to má být. Mrzí mě, že některé firmy jídlo pro kočky a pro jiná zvířátka tak šidí. Zaslouží si kvalitní jídlo. Jídlo je základ a když není dobré, promítne se to na jejich zdraví.

Protože kočičkám krmivo moc chutnalo, rozhodli jsme se s Jardou, že ho budeme kupovat. Jsem ráda, že mě tato firma oslovila a díky tomu jsem objevila kvalitní krmivo pro ty moje dvě zlatíčka:-).

Podívejte, jak byly po jídle spokojené: