Nový rok je tady a s ním i další zásilka od Můj Super box. Box už odebírám několik měsíců a vždy jsem s ním byla spokojená. Pokud se chcete dozvědět, co to Můj Super box je a další podrobnosti, přejděte na tento článek : ČLÁNEK. Začátkem roku mi na Instagramu vyskočil dotazník, jestli bych raději chtěla klasický Super box, který přijde začátkem měsíce anebo jestli si pár dní počkám a box bude větší. Byla jsem pro větší box a zbytek lidí očividně také. Více dobrot? To beru! Na místo začátku měsíce tak Super box přišel až 14.1. O to víc jsem byla napnutá, co v něm bude:-).

Konečně jsem se dočkala a box už mám doma. Okamžitě mě udivila jeho velikost. Čekala jsem, že v boxu bude o jeden nebo dva produkty více. Box byl ale větší a to doslova. Tentokrát to byla růžová krabice o pořádný kus větší, než minulé Super boxy. Čekání se tedy vyplatilo:-). Obě krabice jsou nádherně zpracované. Asi si je nechám a až všechno sním, něco do nich dám.

Protože je po Vánocích, byl tento box odlehčený (myslím složení produktů, ne velikost boxu). Pravda je, že o Vánocích člověk moc zdravě nejí, do toho všechno to cukroví, řízky, bramborový salát…proto jsem ráda, že se takto rozhodli.

Po otevření mě čekalo plno zdravých produktů, které s radostí ochutnám.

Co box obsahuje?

Sušené maso Jim Jerky, Nutline Student mix oříšků a rozinek, Nestle Naturnes Bio kapsička, Corny Big Blueberry, Cereálie Nestlé Fitness, Vitana Cereální kaše: Rýžovo- cizrnová proteinová kaše, Spak Vegan tatarská omáčka, Magnesia extra, Mlýnský pramen, Granini z ovoce a zeleniny a nápoj Harboe Topform Power

Tady je první nakouknutí do boxu:

https://www.instagram.com/p/B7vf50Ynsqx/?utm_source=ig_web_copy_link

A tady už je vyskládaný obsah. Bohužel jsem zapomněla, že jsem si šla připravit svačinu a tak mi na této fotce chybí cerálie Fitness. Lednový box byl tedy pořádně nacpaný. Tady je obsah + si ještě domyslete chybějící cereálie:

 

A tady jsou zapomenuté cereálie Fitness.

 

Pojďme se na obsah boxu podívat podrobně

Box obsahoval tyto produkty:

 

Sušené maso Jim Jerky

Sušené krutí maso s vysokým obsahem proteinu (49%). Vyrábí se v České republice. Nejsem velký fanoušek sušeného masa, proto jsem balení předala mému příteli Jardovi. Jarda chtěl sušené maso vždycky ochutnat, takže z něj měl velkou radost. Během chvilky snědl celé balení. Z toho usuzuji, že mu chutnalo:-).

Nutline Student mix

Mix kešu, mandlí, arašídů a rozinek. Tak tohle bylo něco přesně pro mě. Mixy oříšků nebo sušeného ovoce, to já můžu. Snědla jsem ho ještě ten večer, co mi Super box přišel. Jsem ráda, že v mixu byly i rozinky. Ty mám totiž nejradši!

Nestle Naturnes Bio kapsička

Pyré z hrušky, jablka a banánu. Obsahuje 100% ovoce, žádné přidané cukry, konzervanty. Také je bez lepku. I když nejsem malé dítě, mám přesnídávky a různé kapsičky ráda. Líbí se mi, že se nemusí jíst lžičkou. Jen otevřete víčko a vycucáte. Na kolo nebo různé výlety super. Chuť je přirozená, moc dobrá. Některá pyré jsou hodně přeslazená. Toto pyré ale bylo vynikající. Není do něj přidaný cukr a tak zůstala zachována přirozeně sladká chuť ovoce.

Corny Big Blueberry

Tyčinka z cereálií. s borůvkami. Corny jsem si dříve kupovala docela často. Nejraději jsem měla banán v čokoládě. Vlastně jsem asi jiný druh ani neochutnala. Hodně jsem si ho kupovala, když jsem chodila do školy. Borůvkové Corny mi chutnalo. Byla to první věc, kterou jsem z boxu ochutnala. Málem ani nepřežila focení:-). Jsem zkrátka na sladké.

Cerálie Nestlé Fitness

Křupavé cereálie Fitness znám. Nechám si je k snídani. Chuťově jsou moc dobré. Dávám si je do mléka, jogurtu nebo rostlinného mléka. Dále jsem je použila do nepečeného jogurtového dortu. Brzy vám sem přidám recept. Sladké snídaně mám nejraději. Proto jsem ráda, že box obsahoval samé sladké snídaně (tyto cereálie a kaši).

Vitana Cereální kaše: Rýžovo- cizrnová proteinová kaše

Rýžovo-cizrnová kaše bez přidaného cukru. Stačí zalít mlékem nebo horkou vodou a snídaně je hotová. Cizrnovou kaši jsem ještě nikdy neochutnala, tedy alespoň si na to nevzpomínám. Trochu jsem se bála, že bude v kaši cítit chuť cizrny. Chuť mě nakonec velice mile překvapila. Kaše neobsahuje cukr, za což jsem moc ráda. Už jsem si ji připravovala několikrát – střídám jí s Fitness cereáliemi. Když mám chuť na sladké, osladím ji čekankovým sirupem, třtinovým cukrem anebo posypu ovocem. Dá se připravit na tisíc způsobů. Tady je pár nápadů:

  1. Kaše s arašídovým máslem a banánem – do připravené kaše vmíchejte lžíci arašídového másla a ozdobte kousky banánu
  2. S hořkou čokoládou – kaši ozdobte kousky vysokoprocentní čokolády. Za chvilku se rozpustí, poté kaši promíchejte
  3. S lesním ovoce – kaši posypte lesním ovocem. Používám mražený mix borůvek, jahod a ostružin. Nechám si ho večer povolit v lednici a ráno nasypu na kaši.
  4. Jahodová – smíchejte s hrstí rozmačkaných jahod (nejlépe čerstvých)

Je toho hodně: posypte ji skořicovým cukrem, smíchejte z kakaem, použijte půl na půl vodu a kokosové mléko, ozdobte fíky, přidejte chia semínka, opražené oříšky…

Kaše snídám docela často. Vlastně si je někdy dám i k obědu. Zalévám ji horkou vodou a pak přidám trochu mléka. Připravit se dá z vody nebo jen z mléka. Většinou se mi nechce ohřívat mléko na sporáku (mikrovlnku nemám). Tak uvařím vodu v rychlovarné konvici, připravím z ní hodně hustou kaši a poté doředím mlékem. Dívala jsem se, že mají v nabídce i kaši kaštanovou. Nikdy jsem ji nejedla, tak to budu muset brzy napravit.

 

Spak Vegan tatarská omáčka

Veganská tatarská omáčka. Obsahuje pouze rostlinné produkty. Neobsahuje lepek, konzervanty, sóju ani laktózu. Přiznám se, že veganská tatarská omáčka mě velice překvapila. Nevěděla jsem, že jde vyrobit bez vajíčka. Sójanézu nebo tofunézu znám, ale tato tatarka neobsahuje ani tofu ani sóju. Obsahuje stejné suroviny jako normální tatarka až na to vajíčko. Chutná stejně jako klasická tatarka. Určitě si jí zase koupím. Použila jsem ji na přípravu večeře – bagety s grilovaným sýrem a moc jsme si doma pochutnali.

 

Magnesia extra

Minerální vody s vysokým obsahem hořčíku. Získává se z přírodního léčivého zdroje. Obsahuje dvojnásobné množství hořčíku.

Magnesii znám moc dobře. Rodiče ji kupují více než 15 let a tak jsem ji popíjela celé dětství. Tato se od ní trochu liší. Má více hořčíku a není perlivá. Vlastně jsem docela ráda za to, že není perlivá. Nejradši mám neperlivou vodu. Chuťově dobrá, prostě Magnesie, jak ji znám.

Mlýnský pramen

Minerální voda z přírodního zdroje. Stáčí se v Karlových varech. Používá se jako pitná kůra na zažívání. Když jsem viděla tuto lahvičku, trochu jsem se obávala chuti. Párkrát jsem ochutnala přírodní pramen v Kersku a kvůli jeho výrazné chuti už to nehodlám opakovat. Kvůli léčivým účinkům pramenu jsem se několikrát překonala a trochu vody z pramene vypila.

Naštěstí chutná každý pramen jinak. Mlýnský pramen nemá výraznou chuť a chutná skoro jako normální pitná voda. Podle návodu jsem si vodu dávala před jídlem. Přijde mi, že když se člověk více nají (nebo doslova přežere:-)), není mu tak těžko. Pramen má podporovat zažívání, takže to asi funguje:-).

Granini z ovoce a zeleniny

Granini je ovocný nápoj. Džusy moc nekupujeme, protože máme odšťavňovač. Chuť mi vyhovovala. Bohužel jsem si zapomněla napsat složení. Vím, že tam byla řepa a podle obrázku na etiketě je tam i mrkev a jablko (možná ještě něco). Řepu si do džusů přidávám často. Jsem ráda, že byla i tady. Nápoj bude chutnat i lidem, kteří nejsou na chuť řepy zvyklí. Kromě barvy nic řepu neprozradí.

Nápoj Harboe Topform Power

Sladký nápoj s hroznovým cukrem. Nejdřív jsem si myslela, že je to Sprite – má podobný obal. Sprite to nebyl a za to jsem moc ráda. Na mě je moc přeslazený a hlavně má tolik bublinek, že to skoro nejde pít. Tento nápoj byl perlivý tak akorát. Část cukru je nahrazená hroznovým cukrem. Není tedy tak sladký. Chuť byla příjemná, citrónová.

 

Shrnutí obsahu lednového Super boxu:

Tak to byl obsah lednového Super boxu. Po Vánocích jsem ocenila zdravější obsah balíčku. Cukroví si vybralo svou daň a proto se snažím jídelníček odlehčit. Jím netučná jídla, omezuji cukr a více cvičím.

Opět jsme si s Jardou pochutnali. Absolutně se nám trefil do našich chutí! Sušené maso snědl jen Jarda, ale jinak jsme vše snědli na půl. Asi budeme muset začít objednávat dva boxy:-). Tedy tři, protože druhý box objednávám pro rodiče. Když ke mě přijedou, mají u mě každý měsíc box připravený. Nejdřív Super box nechtěly, protože mají své osvědčené značky. Všimla jsem si, že stále kupují to samé dokola. Nakonec jsou ale rádi. Ochutnají, co neznají a co by si nikdy nekoupily. Jsem ráda za to, že jim formou Super boxu mohu zpestřit jejich jídelníček. Protože stále to samé dokola musí být velký nuda:-).

V únoru je odmlka, další box tedy bude až v březnu. Na Facebooku jsem ale koukala, že se možná schyluje ke Speciálu. Zatím jsem měla jen foodboxy, ale protože jsem tak moc spokojená, ráda vyzkouším i jiné. Člověk si musí udělat nějakou radost. A Super box je radost: překvapení, co vám přijde, sladké dobroty, slané dobroty…Prostě Můj Super box je jedna velká radost! 🙂

 

Instagram a Facebook:

Pokud si Můj Super Box už objednáváte nebo si ho teprve objednávat budete, doporučuji sledovat Instagram a Facebook. Jsou tam soutěže, kdy můžete Super Box vyhrát. Proto se to vyplatí sledovat. Taky budete mít info o různých limitkách. Limitky obsahují například kosmetiku nebo drogerii. Pár mi jich uniklo, budu si to muset pohlídat, abych objednala včas. Jsou totiž v prodeji jen po určitou dobu.

Můj Super box najdete pod těmito názvy:

Instagram: @mujsuperbox

Facebook: Můj Super Box: https://www.facebook.com/mujsuperboxCZ/

 

Hodnocení se vyplatí:

Akorát se chystám jít vyplnit hodnocení. Pár dní po obdržení Super Boxu na této adrese najdete dotazník hodnocení jednotlivých výrobků. Možná si říkáte, k čemu to je. Zaprvé se k výrobci dostanou náměty na zlepšení a zadruhé jako odměnu dostanete body. Abyste mohly hodnotit, musíte být vždy přihlášení.

Body se vám sčítají. V pravém rohu se vám počet bodů bude zobrazovat. Hned jak se přihlásíte, bude počet bodů vidět. Body pak můžete vyměnit za 50% slevu na Super Box anebo si počkat až jich budete mít více a dostat box zdarma.

 

Tak to by bylo k lednovému Super boxu všechno. Tedy skoro všechno. Přidala jsem vám sem recepty, které jsem připravovala z obsahu prosincového a lednového Super boxu. Zatím jsou jen dva, ale brzy jich bude ještě více.

Mockrát vám děkuji za vaši pozornost a doufám, že se vám mé hodnocení Super boxu líbilo.

 

Verča

 

Recepty:

Jednohubky s grilovaným sýrem

Toasty s dijonskou hořčicí

 

Prosincový Super box:

Superbox: Co v něm bylo a kde si ho můžete objednat?