Mám ráda překvapení a proto jsem se rozhodla vyzkoušet Superbox. Jedná se o krabici plnou dobrot. Většina z nich jsou novinky na trhu. Je to možnost, jak ochutnat něco úplně nového. Superbox jsem si objednala na www.mujsuperbox.cz. Dá se objednat jednorázově anebo si zaplatit předplatné. Předplatné se rozhodně vyplatí, boxíky budou o něco levnější. Každou první středu v měsíci vám box přijde poštou.

Protože jsou Vánoce objednala jsem boxy rovnou dva. Jeden pro mě a druhý jako dárek pro mého brášku.

Překvapení mám moc ráda, na box  jsem se moc těšila. První čeho jsem si všimla je krásná krabice. Pokud máte box jako dárek můžete ho rovnou věnovat. Je v dárkové krabici, balení je tedy vyřešené.

Uvnitř na mě čekalo plno novinek. Všechny jsem ještě nevyzkoušela, ale moc se na ně těším.

 

Takhle Superbox vypadá. Krásná krabice, že ano?

 

Co bylo uvnitř krabice?

 

Obsah boxu:

Jojo: Emotikony

Bonbony plněné ovocnou šťávou. Gumové bonbony si normálně nekupuji, ale tyhle zmizely během pár minut. Díky ovocné šťávě jsou šťavnatější. Moc mi chutnaly a určitě si je zase někdy koupím.

 

Křupavá poleva na zmrzlinu od Dr. Oetkera

Křupavou polevu znám z Ameriky pod názvem Magic shell. Na zmrzku je skvělá. Kouzlo je v tom, že polevu nalijete na zmrzlinu a ona okamžitě ztvrdne. Výsledkem je pěkně křupavá poleva. V mrazáku jsem zmrzlinu neměli, tak si budu muset na její ochutnání počkat.

 

Maille: Krémové dijonská hořčice s bílým vínem

Dijonskou hořčici využívám v receptech docela často. Například do dresinků na salát. Proto jsem za hořčici moc ráda.

 

Rockstar: Twister smashed blue, Rockstar: Twister red

V boxu byly 2 energetické nápoje. Vrátilo mě to zpátky do školních let. Když jsem začala chodit na Gymnázium byla jsem pořád unavená. Proto jsem pila hodně energetických nápojů. Teď už jsem spíš na kafe:-). Rockstar jsem ještě nikdy neměla, tak uvidíme jak bude chutnat.

 

Tabasco: Chipotle sauce

 

Z této omáčky mám asi největší radost. Na letáčku uvnitř boxu byly i recepty. Těším se až nějaký z nich vyzkouším. Omáčka má uzenou chuť. Určitě z ní udělám mexické Enchiladas, Quesadilly a zkusím ji i jako marinádu na maso.

 

Smint: Clean breath

Peppermintové bonbony v kovovém obalu. Osvěží dech a zároveň vás pěkně protáhnou. Byla jsem trochu nastydlá. Večer jsem si dala pár bonbonů a nepotřebovala jsem kapky do nosu:-D. Líbí se mi, že jejich chuť hned nezmizí. Na obalu píšou, že jejich chuť vydrží i 2 hodiny. Čas jsem sice neměřila, ale rozhodně vydrží déle než jiné podobné bonbony.

 

Pure: Harboe Apple

Dobrý ovocný nápoj, složení naprosto v pořádku:-) Za mě skvělý nápoj.

 

Orion: Ledové kaštany v bílé čokoládě

V boxíku ještě byly ledové kaštany. Co na ně říct než to, že byly skvělé. Prostě klasika:-)

 

Zubní pasta Signal Nature elements

 

pack_Charcoalpack_Charcoal

Zubní pasta vyrobená na 92% z přírodních ingrediencí. Obsahuje také aktivní uhlí. Aktivní uhlí má skvělé čistící a detoxikační účinky. Produkty s aktivním uhlím používám už dlouho. Zuby krásně bělí a po vyčištění máte zuby krásně hladké.

pack_Charcoal

 Jsou na výběr i jiné Superboxy?

Ano, na výběr jsou i speciály. Několikrát za rok je možnost objednat si speciální box ve kterém je například kosmetika. Na stránkách jsem souhlasila se zasíláním novinek, tak mi vždy přijde info když limitovaná edice vyjde. Nebo stačí sledovat Instagram, tam se o všech novinkách také dozvíte:-)

 

Kdybyste si chtěli Superbox objednat běžte na www.mujsuperbox.cz

Obsah každého boxu můžete ohodnotit na : https://www.mujsuperbox.cz/hodnoceni/ .  Za každý ohodnocený výrobek dostanete body. Body pak můžete vyměnit za slevu na box anebo za box zdarma.

 

Za mě je to výborný nápad a rozhodně doporučuji. Pro vás nebo pro někoho jako dárek. Já jsem s boxem spokojená. Dívala jsem se na obsah minulých boxů a se všemi bych byla spokojená.

Beru to jako skvělou možnost ochutnat novinky na trhu. S Jardou jsme si k boxu sedli a udělali si takovou degustaci. V boxu je přiložený i letáček s informacemi k výrobku a také cenou za kterou ho brzy v obchodech koupíte.

Jídlo je moje láska. Baví mě zkoušet nové chutě. Superbox je tak pro mě jako dělaný:-)

 

Nepřehlédněte, další článek (nový Super box):

Můj Superbox: Co přišlo v lednu

Toasty s dijonskou hořčicí

Jednohubky s grilovaným sýrem