Máte velkou spotřebu balzámů na rty nebo stále hledáte ten pravý? Poradím vám jeden trik, který vám ušetří dost peněz. Kupte si bambucké máslo a máte ten nejlepší balzám na rty, který si můžete přát.
Proč si kupovat balzám, který obsahuje kapku bambuckého másla a nekoupit si rovnou máslo samotné? Je neskutečně husté, výživné a hydratační. V chladných měsících mohou rty popraskat a být vysušené. Bambucké máslo vaše rty ochrání. Stejně tak je ochrání i v létě před sluníčkem.

A teď trochu matematiky: jeden balzám v obchodě váží v průměru 5 gramů a stojí 50Kč. Bambucké máslo koupíte za 79Kč a je to 250 gramů. To máme 50 tubiček balzámu na rty za 79Kč. Úspora je tedy více než 2 tisíce korun. Ještě si můžete koupit nerafinované máslo které je o kousek dražší. Nerafinované navíc krásně voní (tedy alespoň mě, někdo může preferovat máslo bez vůně).

Bambucké máslo seženete například na www.mydlovysvet.cz nebo na www.ekokoza.cz . Dá se koupit i větším balení, ty jsou ještě levnější.
Už hodně dlouho balzámy nekupuji. Proč taky když jsem maximálně spokojená?🙂. Je skvělé i na suchá místa na těle jako jsou lokty nebo paty. Používám bambucké máslo a občas si udělám radost nějakým domácím balzámem. Naposledy to byl čokoládový balzám.

💟💌Sdílejte tento tip, ať ho mohou využít i vaši kamarádi🙂.
Zároveň tím ušetříme spoustu obalů 💜 Každý balzám=1 tubička/kelímek. To je hodně obalů za celý život.