Ať už vrásky máte nebo čekáte až se teprve objeví je tato maska dobrou volbou. Obsahuje pouze přírodní suroviny, ale to neznamená že by nefungovala . V obchodě je na výběr velké množství pleťových masek které vám slibují úžasné výsledky. Příroda je ale také velice mocná, stačí vědět po čem sáhnout. Možností je hodně a tak začneme mojí oblíbenou rýžovou maskou. Obsahuje rýžovou mouku, jogurt a med. Tahle kombinace společně tvoří velice silnou trojku. Používáním masky zabraňujete vzniku vrásek a také zlepšíte vzhled již vzniklých. Maska pokožku vyhladí což poznáte hned po prvním použití. Je po ní velice jemná na dotek. Zkuste si pokožku pohladit a uvidíte jak je hebká.

Také sjednocuje tón pleti, hydratuje a vypíná pokožku na obličeji, krku i dekoltu. Nezapomeňte ji tedy nanést i na krk a dekolt. Masku vyrábějte vždy čerstvou. Případně ji lze na den nebo dva uložit do lednice.

 

Tady je seznam surovin které budete potřebovat:

  • 3 a ½ lžíce hladké rýžové mouky
  • 2 lžíce bílého jogurtu- používám selský nebo řecký (nebo mléka)
  • 1 lžíce medu

 

Vše dejte do misky a dobře promíchejte. Naneste na pleť, oční okolí, krk a dekolt. Masku nechte působit 15-20 minut. Poté smyjte. Po použití můžete použít oblíbený krém, nutné to ale není neboť je pokožka hydratované.

Použití opakujte 1-2 krát týdně. Pravidelným používáním masky docílíte těch nejlepších výsledků.