Další recept z Many. Tohle léto jsem Manu zařadila do svého jídelníčku a musím jí poděkovat za čas, který mi darovala. Vaření miluju, v kuchyni jsem strašně ráda. V létě ale často jezdíme pryč, máme víc aktivit a každá minuta se hodí. Navíc nerada stojím u plotny, když je venku takové vedro. To byly hlavní důvody, proč jsem Manu na léto chtěla vyzkoušet.

Chuťově je taková neutrální, dobrá. Já mám ale ráda různé příchutě, a proto jsem do ní vždycky ještě něco přidala. Včera bylo opravdu velké vedro, a tak jsem namísto nápoje udělala ledovou tříšť. Stačilo přidat dostatek mražených jahod a vynikající ledová tříšť je na světě.

 

Suroviny:

  • 185g mražených jahod
  • 50ml vody
  • 43g ManaPowder origin
  • 30ml mléka nebo vody

Kdyby jste chtěli sladší chuť, přidejte 2 lžičky třtinového cukru, kokosového cukru nebo čekankového sirupu

 

ManaPowder origin

Mana je funkční jídlo v prášku, toto je příchuť origin. Prášek rozmícháte ve vodě a získáte plnohodnotnou náhradu za jídlo. Lze s ním nahradit svačinu, snídani, oběd, večeři anebo všechna jídla. Více o Maně najdete na www.mojemana.cz anebo si přečíst můj článek: Testuji Manu

 

Postup:

Všechny suroviny dejte do mixéru a rozmixujte. Pokud je to třeba, zastavte a promíchejte. Výsledkem by měla být hustá ledová tříšť.

1 nápoj  = 1 snídaně nebo svačina

Máte velký hlad? Použijte 86 gramů ManaPowder namísto 43 gramů. Nápoj potom vydá za 1 hlavní jídlo. Případně můžete nápoj naředit přidáním vody.