Určitě jste již slyšeli o Maně – funkčním jídle v prášku nebo nápoji. Někdo tomu také říká jídlo pro kosmonauty😊. Tak právě tu jsem tohle léto zkoušela. Chtěla jsem si vypomoci od snídaní nebo svačin, které často nestíhám a případně s ní nahradit i oběd, pokud ho nestíhám z časových důvodů uvařit. Spíše ale snídaně nebo svačina. Často jsem je přeskakovala ,a to není dobře.

Mana je vyrobená tak, aby vám do těla dala vše potřebné – vitaminy, minerály…Když si narychlo někde dáte koblihu nebo hot dog, tělu tím nijak neprospějete, jen zaženete hlad. Když ale sáhnete po Maně, je to jako kdybyste si dali zdravé nutričně vyvážené jídlo. To je dobrá náhrada ne?

Chuť si navíc můžete upravit pode toho, na co máte zrovna chuť. Já jsem měla chuť na maliny.

 

Suroviny

  • 150ml studené vody
  • 80g mražených malin
  • 43g ManaPowder origin

 

Volitelné:

  • 2 lžičky třtinového cukru, kokosového cukru nebo čekankového sirupu
  • Trochu citrónové šťávy pro zvýraznění malinové chuti

 

Mana:

Mana je funkční jídlo v prášku. Prášek rozmícháte ve vodě a získáte plnohodnotnou náhradu za jídlo. Lze s ním nahradit svačinu, snídani, oběd, večeři anebo všechna jídla. Konrétně mám ManaPowder origin. Více o Maně najdete na www.mojemana.cz anebo si přečíst můj článek: Testuji Manu

 

Postup:

Všechny suroviny dejte do mixéru a rozmixujte.

1 nápoj vydá za 1 snídani nebo svačinu. Pokud chcete Manu použít jako hlavní jídlo, připravte nápoj z 300ml studené vody, 160g malin a 86g ManaPowder origin. Malin můžete použít i méně. Když přidáte trochu citrónu, zvýrazníte tím chuť malin a bude to, jako kdybyste jich přidali více😊.