Nechce se vám vařit? Vyzkoušejte Manu. Já jsem si ji na léto také vzala jako takového pomocníka. Jedná se o nutričně vyvážené jídlo v prášku (ještě je na výběr drink). Stačí přidat studenou vodu a rozmíchat. Získáte nápoj, kterým můžete nahradit jakékoliv jídlo anebo pokud byste chtěli i všechny. V mém případě to byly hlavně snídaně a svačiny, ty jsem totiž v létě nejvíce zanedbávala.

Tohle je ona:

ManaPowder origin – Více o Maně se dozvíte na www.mojemana.cz

 

Chuť ManaPowder origin je taková příjemná, neutrální. Proto jsem do ní pokaždé ještě něco přidala. Ne že by mi nechutnala, jen ráda střídám různé příchutě:-). Asi nejvíc ze všech mi chutnala čokoládová Mana z raw kakaem. Vynikající jsou ale i ostatní příchutě, postupně vám všechny recepty přidám na stránky.

 

Suroviny

  • 150ml studené vody
  • 43g ManaPowder origin
  • 3 lžičky raw kakaa (6 gramů)

Volitelné: 2 lžičky třtinového cukru (má karamelovou chuť), kokosového cukru nebo čekankového sirupu

 

Postup:

  1. Všechny suroviny dejte do mixéru a rozmixujte. Nebo použijte šejkr a dobře protřepejte.
  2. Tato porce nahradí 1 snídani nebo svačinu.
  3. Pro přípravu Many jako náhradu za velké jídlo (oběd, večeře) připravte nápoj  300ml studené vody, 86g ManaPowder origin a 6 lžiček raw kakaa.

I když Mana vypadá jako pití, nenechte se mást. Je to plnohodnotné jídlo, které obsahuje všechny potřebné látky. Proto si k ní už nedávejte jídlo nebo pití. Je sytá, stejně jako klasické jídlo. Po vypití vás nasytí stejně, jako kdybyste se najedli:-).