Minulý týden jsem začala řešit vánoční dárky. Tedy pár jich už mám – občas narazíte na něco o čem jasně víte, komu to dáte. Víte, že z toho bude obdarovaný nadšený. Pak to prostě musíte koupit. Na seznamu mám také mé čtyřnohé miláčky. Dvě kočky a dva pejsky. Když rozbalujeme dárky, taky touží najít něco pro sebe. A alespoň je na chvilku klid a vy můžete rozbalovat :-D. Dárky musíme poctivě uklidit, protože jinak je rozbalí ještě než budou Vánoce.

Při hledání co jim koupím na mě vyskočila reklama na Dogsie. Protože se jednalo o bedýnku plnou dobrůtek, stránky jsem navštívila. Zjistila jsem, že se jedná o bedýnku pro pejsky. Jsou v ní pamlsky a hračka. Nakonec jsem se rozhodla objednat listopadový box na zkoušku (jinak je tam ještě možnost předplatného). Vánoční box v té chvíli ještě nebyl v prodeji. Mlsek není nikdy dost že? Tak to teda vyzkoušíme a pokud budou hafani spokojení objednáme vánoční. Zvolila jsem balíček pro střední psi. Máme doma velkého knírače a maltézského psíka. Říkala jsem si, že zvolím střední cestu. Podrobnosti o tom jak se balíček objednává, kolik stojí a kdy vám přijde nechám až nakonec článku.

Box za velice krátkou chvíli přišel. Saze je rozený hlídač a proto ví o každém člověku, který projde kolem baráku. Nejdřív si pořádně zaštěkala na pošťáka a poté se paní zvědavá šla podívat co to nesu v ruce. Normálně se o balíčky moc nezajímá, ale zřejmě díky svému perfektnímu čichu věděla o co se jedná😊

Na fotce vidíte jak se po balíčku sápe sotva jsem vešla do dveří😊

 

Když jsem viděla, jak se na mě přilepila jako klíšťátko šla jsem s ní radši balíček hned rozbalit. Pomáhala nám i Nelča. Je jí už přes 12 let, proto spíše celé rozbalování sledovala z postele a nechala to na Sazi.

                                                    Tady už rozbalujeme:

Video: Sazinka rozbaluje Dogsie

 

A tohle je naše Nelinka. Kouká co to dostala za dobrotu:-)

Nelča dostala křupavé čtverečky. Moc jí chutnali. Nakonec jí ale ze všeho nejvíc chutnaly měkké tyčinky. Je už přeci jen babička, kvůli zubům dává přednost měkčím pamlskům. Příště to bude chtít vzít jeden balíček pro velké a jeden pro malé psi.  Teď se o balíček museli rozdělit😊 Kdyby to bylo na Sazi asi by na Nelinku nic nezbylo:-D

 

Zatím jsme ještě nenačali všechno, ale co jsme otevřeli chutnalo😊 Saze není vybíravá, co nejí Nelča to Saze dojí.

Očividně jim chutnalo, proto jim objednám i balíček k Vánocům. Každá tak najde svou krabici pod stromečkem. Zjistila jsem, že v nabídce mají i Catsie. Objednám i kočičinám a dárky jsou vyřešené😊

Největší radost mám z jejich radosti. Když rozbalují a ochutnávají co tam je… Dítě nebo pes, v tomhle jsou všechny stejné:-D

 

Co všechno bylo v listopadovém Dogsie:

Balíček vám přijde zabalený v dárkové bedýnce Dogsie. Pokud budete kupovat Dogsie jako dárek k Vánocům alespoň nebudete muset nic balit:-) Chválím to, že uvnitř balíčku nebyl žádný zbytečný plastový obal navíc. Jediné co tam je mimo pamlsků je jeden papír na zakrytí. Někdy mě v balíčkách překvapí tuny bublinkové fólie nebo jiného obalu a přitom se jedná o nerozbitné věci. Proto mě to potěšilo.

 

Paw Treats Agility+: Funkční přírodní pamlsky pro psy s konopím, kurkumou a kadidlem. Pamlsek který zároveň podporuje klouby. Dívala jsem se na stránky www.paw-treats.com a něco jsem si o tom zjistila. Agility+ pomáhá zlepšit pohyblivost kloubů. Ulevuje při bolesti kloubů nebo zánětech. Je to vlastně takový doplněk stravy a pamlsek v jednom. Jsem na ně moc zvědavá. Saze má problémy se zadní nohou. Jednou špatně šlápla a od té doby jí to zlobí. Zkoušeli jsme už různé doplňky stravy, zatím ale nic nepomohla. Nelinka je starší dáma, takže jí je také začneme dávat. Líbí se mi, že jsou pamlsky měkčí. Nelča tvrdé už moc nedává kvůli zubům. Díky tomu je to vhodné pro malé i velké psy. Dávkování si určíte v tabulce podle váhy vašeho psa. Je to od půlky až po 5 kusů. Pro maximální efekt pak od 1 do 10 kusů. Nelče tedy budu dávat půlku a Sazi 2 kousky. Pamlsky vypadají velice chutně. Myslím si, že nebude žádný problém mlsek do pejska dostat 😀

Pamlsky si můžete dokoupit v akci na dogsie.cz . Momentálně je na ně sleva. Stojí 499Kč, po akci budou za 599Kč. Uvidíme jak budou fungovat. Když budou dobré určitě si je zase objednám. Teď nad tím přemýšlím, cena za tyto pamlsky je stejná jako cena za balíček. To se opravdu vyplatilo:-)

 

Jehněčí špalíček s chondroitinem od firmy Krmiva Salač: Při čtení složení jsem byla velice potěšená. Oba naši pejsci salámy (doma tomu říkáme salám) milují. Na první pohled je vidět, že se má špalíček vysoký obsah masa. Kdyby to nebylo jen pro psy, klidně bych se do toho zakousla:-D

 

Marp od HQC label: Funkční pamlsky pro psy. Když si čtu složení pamlsků nebo krmiv pro psy jsem často dost zděšená. Většinou obsahují hrozně málo masa. Při čtení složení u tohoto pamlsku jsem byla naopak nadšená. Obsahují 80% hovězího masa, kuřecí maso, kolagen a ostropestřec mariánský. Žádné náhrady za maso jako je sója, chemické konzervanty nebo dochucovadla. Pamlsky jsou hypoalergenní. Dost mě také překvapilo, že jsou ručně vyráběné.

Jedná se o křupavé čtverečky. Nechám je jen pro Sazi. Nelča si sice na pár pochutnala, ale kvůli zoubkům dává přednost měkčím pamlskům. Tyhle pamlsky byly první věc, co jsem otevřela. Když jsem Sazi krmila skoro mi společně s pamlskem ukousla prst:-) Moc jí chutnaly. Je mi úplně jasné, že by byla nejradši kdybych jí vyměnila pamlsky za její krmivo. Jenže to nejde. Pamlsky mají být jen za odměnu. Proto je budu muset dobře schovat, aby je nevyčmuchala:-)

 

Individual Sticks La Barrita od Meditarranean:  Hned jak jsem viděla tyhle tyčinky, věděla jsem že o ně bude rvačka. Nemýlila jsem se:-) Nakonec si na nich pochutnali všichni: Saze, Nelča, Harísek (pejsek mého bratra) a obě kočičiny: Mavis a Vločka. Tyčinky jsou bez lepku, GMO free. Obsahují 73% masa, rýži a glycerin. Každá tyčinky je zabalená zvlášť, nemusíte je tedy spotřebovat co nejdříve po otevření.  Když jsem tyčinky rozdala všem našim zlatíčkům byl to krásný pohled. Jen mlaskání a naprostá spokojenost. Saze ještě musela vylízat obal od tyčinky, teprve pak byla spokojená:-)

Dog treats ENJOY Snack bar: Bezlepkové tyčinky, v balení byly dvě. Obsahují kuře, rýži, kukuřici a kořen čekanky. Jsou to tvrdé, křupavé tyčinky. Saze už je snědla a podle jejího výrazu jí moc chutnaly. Trochu si pod sebe nadrobila, ale když sušenky dojedla zemi kompletně vyluxovala:-)

Hračka pro psy: Hračku jsem ještě nevyzkoušela. Saze nebo kočky si s ní ale určitě vyhrají. Normální hračky je moc nezajímají. Když jde o jídlo tak to je jiná. Hračka má v přední části malý otvor. Dá se do ní jídlo a pejsek ho musí vydolovat. Vzhledem k velikosti to spíše vidím na krmivo nebo hodně drobné pamlsky. Většinou když používáme takovéto hračky dáváme do nich krmivo namísto pamlsků. díky tomu jim to můžeme pořádně nacpat aniž by přibrali:-) Alespoň tak mají místo normálního krmení zábavu. Třeba Vločka strašně hltá. Takhle jí to alespoň trochu zbrzdí:-)

 

Hodnocení obsahu:

Já jsem velice spokojená a pejsci také. Na stránkách Dogsie je napsané, že se jedná o kvalitní pamlsky. A přesně tak to i je. Vše je opravdu kvalitní, s vysokým obsahem masa a velice chutné. Největší radost mám z pamlsků Agility+. Jsem velice zvědavá na výsledek. Myslím, že pejskům bude chutnat všechno. Když se jedná o kvalitní věci, snědí snad všechno. Naopak když má pamlsek obsah 0,01% masa, tak si třeba jen čuchnou a odejdou. Vlastně se jim ani nedivím. Vždyť já to mám úplně stejné. Kvalitní steak sním do posledního kousku, naopak některé levné paštiky nebo lančmíty se jíst opravdu nedají.

Určitě objednám další balíček. Taky bych moc ráda zkusila Catsie, balíček pro kočky.

Třeba Saze konečně přestane štěkat na pošťáka když jí bude nosit takové dobroty:-). Pamlsky psi ocení. Přeci jen jíst pořád jen jeden druh krmiva po celý život není nic moc. Já taky nejím celý život jen rýži. Obměna je důležitá – u lidí i u psů. Proto jim každý den dám nějakou dobrotu ať si ten den zpestří.Nejradši mám na tom ty rozzářené oči když otevírám sáček s pamlsky. Hned mám úsměv na rtech a radost i za ně. Kočka nebo pes, jsou to zlatíčka (i když umí někdy pěkně zazlobit). Bez nich by to byla nuda, co říkáte:-)

 

Ještě jsem vám slíbila info k objednávání boxů, cenu atd. Jdeme na to:

 

  • Dogsie seženete na stránce www.dogsie.cz
  • Nejdříve napíšete jméno vašeho pejska. V případě objednání více bedýnek vyberte nejdříve box pro jednoho a pak teprve pro druhého pejska.
  • Dále si vyberte pro jakého psa bude balíček. Na výběr jsou balíčky pro mini, malé, střední a velké psy. U každé kategorie je uvedená váha, vyberte tedy kolik váš pes váží.
  • Do bedýnky si ještě můžete přihodit nějaké pamlsky nebo hračky navíc. Nebo také Catsie pro vaši kočičku.
  • Dogsie můžete objednat jednorázově anebo si zaplatit předplatné. Jednorázové je o kousek dražší. V případě předplatného vyjde Dogsie levněji. Podle toho na jak dlouho si Dogsie předplatíte obdržíte slevu. Dogsie si lze předplatit na 3,6 nebo 12 měsíců. U ročního a půlročního předplatné navíc dostanete jako dárek 1 bedýnku dobrot zdarma😊
  • Vyberte si způsob placení a dopravy a máte hotovo.

TIP: Na stránkách si lze koupit i Himalájské tyčinky pro psy. Tyčinky na dentální hygienu jsme kupovali. Většinou vydržely pár minut. Tady píšou, že vydrží hodiny což by bylo skvělé😊

Jak je to s cenou? Dogsie na zkoušku zakoupíte od 390 do 620 korun. S předplatným od 355 do 530Kč. Cena se pak odvíjí podle délky předplatného. Když kliknete na velikost psa hned uvidíte cenu.

 

Já, Saze a Nelča Dogsie doporučujeme😊 Pokud chcete hafíkům udělat radost určitě nešlápnete vedle.

Hodnocení od Saze a Neli: 10 pacek z 10 😀