Čas utíká jako voda a brzy tu jsou Vánoce. Pro mě je to asi ten nejkrásnější čas v roce. Díváme se na pohádky, jíme cukroví a hlavně jsme všichni spolu. Proto je už čas na nakupování vánočních dárků. Dala sem dohromady pár tipů na věci které jsem sama koupila nebo které si přeji dostat. Prakticky všechno kupuji přes internet. Jsem za to opravdu ráda. Minulý týden jsem kvůli něčemu musela do obchodního centra a bylo to teda něco. Neměla jsem kde zaparkovat, všude tolik lidí…to není zrovna vánoční pohoda. U počítače si dám kafíčko, pustím koledy a objednám:-). První tipy jsou dárky pro každého kdo rád vaří. Já vaření miluju, proto je pro mě vybavení do kuchyně ten nejhezčí dárek.

 

  1. Spiralizér

Spiralizér promění každé jídlo v umělecké dílo. Připravíte s ním zdravé saláty ze zeleniny nebo ovoce. Obsahuje 3 čepele, každá krájí jinak. Uděláte s ním špagety, nudličky anebo spirálové plátky. Vše zvládnete bez elektriky a během pár minut😊. Pořád se říká, že jíme i očima. Připravte salát nebo něco jiného pomocí spiralizéru a bude to vaše oči se nebudou moci vynadívat.

Koupíte zde: htps://eshop.tescoma.cz/spiralizer-handy-3-cepele

 

  1. Chopper

Šikovný sekáček na ovoce, zeleninu nebo ořechy. V kuchyni vám ušetří dost práce. Pohání ho strunový pohon – stačí za něj párkrát zatáhnout a je to. O Vánocích se vám bude hodit na sekání piškotů, které jsou základem většiny nepečeného cukroví. Hodí se také na cibuli (sbohem slzy). Tímto dárkem usnadníte práci člověku, který je vám blízký. Uvidíte, že bude mít velkou radost:-)

Koupíte zde: Tescoma

  1. Lis na zdravé tyčinky

Lis na pečené i nepečené tyčinky. Stačí smíchat sušené ovoce, oříšky nebo vločky a dát je do lisu. Získáte tak chutné a zdravé tyčinky. Dělám si je ke svačině nebo snídani. Jako velkou výhodu vidím možnost vyndání silikonové části. Během chvilky lis proměníte ve formu na pečení. Dá se v něm připravit mnoho zdravých a vynikajících receptů. Slané, sladké, pečené, nepečené…z toho si jistě vybere každý.

Koupíte zde: Tescoma

  1. Kokosové misky z Bali

Přemýšlíte nad tím, co dát své drahé polovičce jako dárek? Pořiďte jí ručně dělané kokosové misky z Bali. Promění každou snídani v jedinečný zážitek. Na stránkách seženete i příbory nebo bambusová brčka. Misky jsou 100% rozložitelné, tudíž nezatěžují životní prostředí😊. Já jsem se do nich zamilovala na první pohled. No nevypadají nádherně?

Koupíte zde: BaliBalanc