Dnes jsem si pro vás připravila tipy na vánoční dárky. Rozdělila jsem je do několika kategorií, aby to bylo přehlednější. Začneme s jedlými dárky(ty mám nejradši). Všechny dárky jsou už zabalené, pokud chcete už je balit nemusíte:-). S Jardou si nejčastěji dáváme něco k jídlu. Hlavně různé degustační boxy. Uděláme si pěkný večer a ochutnáváme, co jsme dostali.

Jídlem určitě nikdy nic nezkazíte. Podívejte se na ty boxy plné dobrot. Sýry, čokoláda, kafe, nejnovější potraviny na trhu…stačí si vybrat. Vše mám ověřené, určitě nesáhnete vedle. Vše jsou to kvalitní potraviny na kterých si obdarovaný zaručeně pochutná:)

 

 

  1. Můj superbox:

Superbox je krabice plná překvapení. Najdete v ní samé dobroty. Jsou to potraviny, většinou novinky na trhu. Pro obdarovaného je to možnost, jak ochutnat něco nového a zároveň se vždy těšit na obsah krabice😊  Superbox můžete darovat jednorázově anebo jako předplatné. Předplatné je na tři měsíce anebo pak na dobu neomezenou (platí se každý měsíc, dokud ho neukončíte). Myslím si, že je to skvělá věc. Je jen na vás jak dárek věnujete. Ještě jde objednat prosincový Superbox. Přijde vám 4.12 a ten poté zabalíte jako dárek. I když balení asi nutné nebude. Nikdo nepozná co v něm je a obal vypadá moc hezky😊 Další možnost je vytisknout dárkový poukaz, který si vytvoříte například ve Wordu. Každý měsíc na vámi zvolenou adresu pak dostane obdarovaný superbox. Box je vhodný pro muže i ženy každého věku.

Můj Superbox nabízí i limitky, kde najdete kosmetiku. Mrkněte na jejich stránky nebo Instagram.

Můj Superbox zakoupíte na :  www.superbox.cz 😊

 

2. Sýry domů

 

Darujte degustaci sýrů a různých delikates. Balíček od Sýry domů obsahuje nejrůznější druhy sýrů a jiných pochutin k jídlu. Na stránkách si lze vybrat konkrétní box anebo objednat Mystery box jako překvapení. Soukromá degustace v pohodlí domova? To je nádherný dárek. Podívejte se níže na všechny ty jedinečné sýry. Nevypadají lákavě? Dárek je vhodný pro muže i ženy, rodiče, babičky…Podle mě tímto dárkem uděláte radost každému.

Koupíte na www.syrydomu.cz

 Na výběr je více druhů anebo Mystery box. Pro věnování napište požadovaný text do poznámky v objednávce. Takto vypadá obsah boxíku:

3. Dobroty z Ugandy

Firma Bwindi coffee nabízí dobroty z Ugandy. Mají čokolády, ugandskou kávu. čaj a sušené ovoce. Já jsem si vybrala dárkové boxy. Lze si vybrat z nabídky anebo jim napsat vaši představu. Líbí se mi jak je vše zabalené. Na krabicích je bílé místo pro napsání jména. Není tedy nutné dárek balit. Firma Bwindi coffee ze svého prodeje pomáhá financovat neziskovou organizaci Bwindi Orphans, která pomáhá ugandských dětem ((www.bwindiorphans.org).

Už jsem od Bwindi Coffee ochutnala několik věcí a vždy byly skvělé. Jejich mléčná čokoláda je snad ta nejlepší čokoláda jakou jsem kdy jedla:-) Navíc je opravdu nádherně zabalená. Celkově se mi jejich obaly moc líbí.

Koupíte na : http://www.bwindicoffee.cz/

 

Všechny dárky jsou zabalené v dárkové krabici:

 

 

Dárkový box s hořkou čokoládou, sušeným ovocem a kávou z Ugandy

Dárkový box s mléčnou čokoládou, černým čajem a sušeným ovocem