Lahodný nápoj z ManaPowder origin, kakaa a arašídového másla. Mana je skvělá. Zajímala mě ode dne, kdy jsem se o ní dozvěděla a začátkem července jsem ji konečně vyzkoušela. Přišlo mi 7 balení, tedy ManaPowder origin pro přípravu 35 jídel. V tomto případě je Mana ve formě prášku, přidáním vody si pak připravíte nápoj.

Nejčastěji jsem nahrazovala Manou snídaně nebo svačiny. Předtím jsem je vynechávala anebo sáhla po něčem nezdravém, co bylo zrovna po ruce nebo po cestě. Mana má skvělé složení, vyvážené. Dokonce obsahuje několik druhů vlákniny a proteinů. Je to stoprocentně lepší, než když si dám nějakou tyčinku nebo koláček.

Mana origin má jemnou chuť, dá se do ní přidat ovoce nebo koření, a tak vytvořit různé příchutě nápoje. Chuť vás neomrzí, protože ty příchutě můžete střídat. Stačí do Many přidat to, na co zrovna máte chuť. Můj favorit je kakao anebo kakao s arašídovým máslem, ty opakuji asi nejvíc:-). Mňam!

 

Suroviny

  • 150ml studené vody
  • 43g ManaPowder origin
  • 1 lžíce arašídového másla z pražených arašídů
  • 3 lžičky raw kakaa (6 gramů)

 

Kdyby jste chtěli sladší chuť přidejte 2 lžičky třtinového cukru (má karamelovou chuť), kokosového cukru nebo čekankového sirupu

 

Mana:

ManaPowder origin je funkční jídlo v prášku. Prášek rozmícháte ve vodě a získáte plnohodnotnou náhradu za jídlo. Lze s ním nahradit svačinu, snídani, oběd, večeři anebo všechna jídla. Více o Maně najdete na www.mojemana.cz anebo si přečíst můj článek: Testuji Manu

 

Raw kakao

Raw kakao, které jsem použila od Allnature mě zaujalo svou chutí. Není tak hořké a nápojům dodá lahodnou chuť čokoládu. Jestli ho někde uvidíte, třeba v drogerii Teta, tak doporučuju, je vynikající.

 

Postup:

Všechny suroviny dejte do mixéru a rozmixujte. Nebo použijte šejkr a dobře protřepejte.

 

Pro přípravu hlavního jídla (oběd nebo večeře) použijte 300ml vody, 86g ManaPowder origin a 6 lžiček kakaa, tedy dvojnásobné množství. Samozřejmě lze množství upravit podle toho, jak velký máte hlad.