Chodíte rádi do Zoo? Pojďme jim společně pomoci. Zoologické zahrady jsou na tom teď hodně špatně. Do konce roku už asi neotevřou a finanční ztráty jsou obrovské. Náklady za jídlo pro zvířata i péči o ně ale mají stále.

Safari Park Dvůr Králové kam moc ráda chodím proto spustilo akci Pozvi zvíře na oběd. Na stránkách www.safaripark.cz/obed si vyberete si ze seznamu, které zvíře chcete pozvat na oběd. Po zaplacení vám přijde certifikát, kde je přesně vypsané, co si vaše zvířátko dalo za vaše penízky k jídlu.

Já jsem pozvala na oběd surikaty a stálo mě to jen 100 korun. Snad je to na té úvodní fotce vidět, surikaty, které jsem pozvala si pěkně pošmákly:-). To je další věc – dozvíte se, co přesně jí. Já jsem třeba nevěděla, že jedí myši nebo kuřátka. Surikaty máme s Jardou strašně rádi, vždycky se na ně musíme jít podívat. Jsou tak roztomilé. Jarda zase zítra pozve levharta, to jsem zvědavá, kolik toho sní:-)

Certifikát můžete koupit jako dárek. Místo koupení dárku zaplatíte jídlo za některé zvířátko a obdarovaný dostane právě tento certifikát. Tento dárek dotyčného jistě zahřeje u srdíčka, když bude svědět, že pomohl zvířátkům.

Safari park Dvůr Králové je moje srdcovka, protože mě sem každé léto brala babička s dědou. Jezdili jsme i na jiné výlety, ale sem jsem se těšila ze všeho nejvíc. Nejradši má tu část, kde jezdíte mezi zvířátky, to je neskutečný zážitek.

 

Tak co, které zvířátko pozvete vy? Bude to levhart, lev, slon nebo třeba hroch?

 

Pozvat zvířátko na oběd můžete tady: ODKAZ