Tradiční vyřezávání dýní na Haloween je něco bez čeho si tento svátek nedovedu představit. Stejně tak si nedovedu Haloween představit bez strašidelně vyzdobeného bytu a děsivých jídel na stole. Banány jsou moje nejoblíbenější ovoce tak jsem se rozhodla, že je ozdobím také. Stačí chvilka a každý banán bude nejen zdravou svačinou, ale také pěknou dekorací na vašem stole. Je to tak jednoduché, že si banány mohou vyzdobit i děti. Dětem se určitě bude líbit i to jak se během pár minut začne skoro neviditelný obrázek na slupce banánu objevovat a do hodiny bude nádherně sytý a viditelný.

 

  • Banány i se slupkou (ideálně úplně žluté)
  • Párátko

 

  1. Banán pokreslete párátkem různými obrázky jako jsou pavouci, netopýři nebo třeba duchové. Pokud už je párátko hodně tupé vezměte si jiné. Výborně fungují i plastová napichovátka. Snažte se banán moc nemačkat, aby pak nezčernal celý nebo se rychleji nekazil.
  2. Když jsou obrázky hotové stačí nechat banány hodinu na vzduchu aby obrázek zesílil. Během pár hodin ještě trochu ztmavne ale už to nebude o tolik
  3. Fotky ze všech stran. Brzy přidám další fotky. Měla jsem jen zralejší banán tak to není tolik vidět. Hned jak budu mít nějaký žlutější nafotím další  🙂                                             .
  4.