Když něčemu věnujete hodně úsilí, máte radost z každého pokroku a úspěchu. Proto když jsem viděla fotku ode mě v časopise Food, to je prostě splněný sen.

Už skoro rok spolupracuji s firmou Wrap up. Jsou to úžasné obaly na chleba a jiné pečivo, které jsou speciálně vyrobené a ušité tak, že v nich pečivo neplesnivý a vydrží déle, než v utěrce nebo igelitovém sáčku. V sáčku vám chleba zplesnivý a v utěrce zase ztvrdne. Wrap up pytlíčky udělali kompromis a vytvořili sáček, který pečivu prodlouží životnost. Na tyhle sáčky nedá dopustit, protože od té doby, co je mám, vydrží moje domácí pečivo několikrát déle. Dříve byl chleba druhý den tvrdý a mě strašně mrzelo chleba druhý den vyhazovat. Pytlíky tenhle problém vyřešily. Psala jsem o tom i článek, kde jsem pytlíky i testovala (Test pytlíků wrap up).

Začátkem léta jsem měla telefon, kde mi volala paní z Wrap up a zeptala se mě, jestli mohou použít mou fotku do časopisu. Jistěže jsem souhlasila, protože je to pro mě velká pocta. Navíc je to , ale časopis Food, který je asi nejlepším časopisem o jídle, který znám. Časopis vyšel začátkem července, takže už ho mám doma. Mám z toho obrovskou radost, ani nevíte, jak velkou.

Kdyby mi jednou otiskli mé recepty, byl by to splněný sen, ale k tomu je ještě hodně dlouhá cesta. Zatím jsou to takové dětské krůčky, pěkně jeden krok za druhým. Uvidíme, co mě ještě čeká:-).