Tohle léto jsem objevila Manu – plnohodnotné jídlo ve formě prášku . V nabídce je i drink, ale mě osobně zaujal více právě ten prášek (ManaPowder origin). Přidáním vody vytvoříte nápoj, které nahradí jedno jídlo. Podle toho, kolik Many přidáte, nahradí nápoj malé jídlo jako je snídaně nebo svačina anebo velké jídlo, tedy oběd nebo večeři.

Ráda zkouším nové věci, a proto jsem se Manu rozhodla vyzkoušet. Nelze popřít, že mám plno výhod (nemusíte vařit, šetří čas…). Chuťově byla dobrá, i tak jsem si ji ale pokaždé ochutila podle toho, na co jsem měla zrovna chuť. Jestli ji budete zkoušet, doporučuji přidat různé ovoce. Nebude chutnat stále stejně, a tak vás hned tak neomrzí😊.

Přidat můžete například jahody:

 

 

Suroviny:

  • 150ml vody
  • 135g jahod
  • 43g ManaPowder origin

Poznámka: Kdyby vám přišel nápoj málo sladký, můžete přidat 2 lžičky třtinového cukru nebo čekankového sirupu

 

Mana:

ManaPowder origin

Mana je funkční jídlo v prášku. Prášek rozmícháte ve vodě a získáte plnohodnotnou náhradu za jídlo. Lze s ním nahradit svačinu, snídani, oběd, večeři anebo všechna jídla. Více o Maně najdete na www.mojemana.cz anebo si přečíst můj článek: Testuji Manu

 

 

Postup:

Všechny suroviny dejte do mixéru a rozmixujte.

 

Poznámka: Jahody lze použít i mražené. Místo smoothie to bude spíše ledová tříšť, ale to určitě v těchto vedrech nebude vadit😊.

1 nápoj  = 1 svačina nebo snídaně

  • Pro náhradu hlavního jídla jako je oběd nebo večeře použijte dvojnásobné množství: 300ml vody, 270g jahod a 86g Many. Pokud nemáte dostatečné množství jahod, můžete použít i méně. Nápoje bude docela dost, můžete ho upíjet, nemusíte ho vypít hned najednou.