Před měsícem jsem objevila firmu Peblo. Na stránkách www.peblo-eshop.cz mají plno zdravých dobrot jako například jáhlový knedlík, cereální kaše nebo pečené müsli . Dokonce pořádají i webináře o výživě. Na www.peblo.cz jsem zase našla plno zajímavých receptů, je to stejná firma, jen jiná adresa.

Projížděla jsem všechny jejich produkty  a dostala jsem na ně chuť:-D. Nakonec jsem vyzkoušela Pečené müsli s čokoládou, banánem a kokosem, skořicové müsli a müsli medové. To s čokoládou se nakonec stalo mým favoritem (jak jinak…miluju čokoládu:-P.

 

Musli je jiné, než müsli , které jsem dříve jedla. Není tak sladké, neobsahuje cukr – je slazené pouze medem.  Schválně jsem vám ho sem vypsala:

Složení: 85 % MÜSLI MEDOVÉ Peblo (85 % OVESNÉ VLOČKY, 8 % med, olej olivový rafinovaný), 10 % hořká čokoláda 60% (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, řepkový lecitin, Bourbon vanilka lusky), 2,5 % banán lyofilizovaný, 2,5 % kokos sušený

K tomu není co dodat:-)

Medové müsli je taky skvělé

 

Müsli jsem jako zdravou snídani opravdu nebrala, protože ve většině případů obsahovala hodně cukru. Teď jsem změnila názor, müsli může být zdravé, jen si musíte dobře vybrat. Líbí se mi nabídka produktů této firmy, je vidět, že to chtějí dělat poctivě a s důrazem na naše zdraví. Určitě to ještě omrknu a něco dalšího vyzkouším. Třeba veganský hrachový burger zní hodně zajímavě!

Skořicové müsli 

 

Akorát jsem dojedla dnešní snídani. Udělala jsem si borůvkové mléko a zalila s ním müsli s čokoládou. Takhle kombinace je boží, tak vám ji sem rovnou dám:-).

 

Suroviny:

  • 100ml mléka
  • 30g borůvek (těch malých, co barví:-))
  • 1 odměrka ovesné vlákniny Cardio Well (10 gramů)
  • +1/4 hrnku musli

 

 

Müsli 

Použila jsem müsli od značky Peblo. Je slazené pouze medem, takže to není samý cukr jako většina jiných müsli . Stačí ochutnat a hned poznáte, že je jiné. Není tak sladké a to mi vyhovuje.

Více o müsli najdete na www.peblo-eshop.cz

 

Ovesná vláknina Cardio Well

Každý den si do snídaně přidávám ovesnou vlákninu, takže jsem ji přidala i dnes. Dala jsem 1 odměrku do mléka. Ovesnou vlákninu jsem objevila na www.pangamin.cz

 

Postup:

Nejdříve si připravte borůvkové mléko. Mléko smíchejte s borůvkami a rozmixujte. Já jsem ještě přidala ovesnou vlákninu.

Müsli nasypte do misky a zalijte připraveným borůvkovým mlékem.

 

 

 

TIP: Do mléka můžete přidat banán a společně rozmixovat. Mléko tím osladíte a snídaně pak bude ještě sytější. Nebo banán nakrájejte na kolečka a  müsli s ním ozdobte.